SME

Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Toto nie je filmový horor. Mladí ľudia naozaj zomreli v divočine (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť

Zase?

Toto sa recykluje stále dokola
 

lebo to

nie je vyriesene :)))
 

 

A bude? Lebo už sme čítali o záhadách v Bermudskom trojuholníku aj 10 rokov potom, čo sa vyriešili - napríklad ako záhada zmiznutej letky.

BTW, chýbajúci jazyk či oči nie sú až taká záhada, aby patrili do nadpisu. To sú vyberané pochúťky pre mrchožrútov. Ani tá rádioaktivita. Gate mohol mať rádioaktívne z domu. Mohol ich vykšeftovať z oblastní postihnutých rádioaktivinou, akých je v Rusko kopa.

Pri minulej edícii sme sa nedočítali, či sa mladí rusi vydali do lesa bez zbraní. V diskusii sme sa dosť divili, že nebola zmienka o zbraniach, hoci v lese mohli byť vlci, medvede a dokonca rosomáci.
 

 

Krutosť boľševizmu nepozná hraníc. V článku sa predsa píše, že toho času vonku zúril. Za istých okolností, povedzme, že záhadných, by tak mohlo ísť o príčinnú súvislosť, ktorá doposiaľ unikala všetkým bádateľom.
 

 

Lenže bolševizmus, ako píšeš, zúril vonku. Oni v čase útoku boli vnútri, v stane.
 

 

Pripúšťam, že táto teória môže mať svoje trhliny. Svojím šarmom a duchaprítomnosťou by však mohla dôstojne obstáť aj popri verzii "snežného muža".
 

to bolševizmus

Ale veď je to vyriešené, však aj v článku sa píše, že ....."vonku zúril bolševizmus"... tak je to jasné, nie? To tam doložila určite celkom správne Petra Prtocházková.
 

nie, komandir Ďatlov

sa vyskytol aj pri havárii reaktora v Černobyle. Možno reinkarnácia
 

 

Komandír Ďatlov sa vyskytoval v Černobyle, práve tak ako kopa iných amerických hercov. To nechápem. O Jamesovi Bondovi sa už pradávno tvrdilo, že ho môže hrať iba natural born anglický gentleman. Ale v Rusov môže hrať hocikto.

Seriál som ani nepozeral. Nešlo to po neuveriteľne stupídnom filme o Zajcevovi, Nepriateľ pred bránami. To bolo něco pozerať partiu hercov zo Zamilovaného Shakespeara, ako bojujú v Stalingrade.
 

Jud Law, Ron Perlman a Ed Harris

hrali v zamilovanom Shakespearovi? A naopak Gwyneth nehrala v Stalingrade
 

 

Bola to jedna banda.
 

Rovnako, ako ty si

jeden .....
 

Amíci dokážu z nulovej témy

urobiť trhák Blair witch,
kdežto Rusi zo skvelej témy - nič
heh
 

 

Ja mám rád americké odpočinkové seriály. Ale práve tak, ako rus hrajúci Jamesa Bonda, sú mi smiešni američania pechoriaci sa ako ruskí komunisti. Čo sa týka ruských odpočinkových seriálov, tak toho sa skoro nedočkáme. Z Počkaj zajac či Máša a medveď sme vyrástli, a pre dospelákov rusi nemajú nič, ako píšeš.
 

aha

Takže, keď amíci majú vo filme postavu boľševika, tak sú povinný odísť do liliPutinova a tam urobiť konkurz medzi tamojšími komunistami.
 

mozno reinkarnacia,

mozno " three point six, not great, not terrible." :)
 

 

A v Kocnerovej kauze sa motá istý Ďateľ. Náhoda? Nemyslím.
 

zase

asi to bola lavina, nie primo ale niekde v okoli, co ta prinuti vybehnut neobleceneho rychlo von zo stanu uprostred noci? atomovy vybuch to nebude tam ti utek nepomoze....
 

 

Minuly mesiac bol o tom dokument na prima zoom alebo spektre. A tam tvrdili, ze sa v rade za sebou vybrali z rozrezaného stanu do lesa. Takze neboli v panike.
 

ved hej

a staci si zodpovedat preco ujdes zo stanu v panike, a nevratis sa lebo si myslis ze to nema vyznam.

vylucovacou metodou dojdes k logickemu zaveru a je po zahade.
 

1 2 3 4 5 > >>

Už ste čítali?