SME

Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Čo bolo škaredé, je dnes najväčší trend. Striebro vo vlasoch má cenu zlata (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Mať strieborné vlasy alebo šediny -

- to je v poriadku. Keď to tým ženám neprekáža, keď si myslia, že im to pristane - tak prečo nie?
Iná vec je mať neupravený účes, ktorý vyzerá na hlave ženy ako stará, vyšúchaná ciroková metla. To sa mi nepáči. Podľa mňa má žena vyzerať príťažlivo, má byť upravená - a potom skutočne asi nezáleží na tom, akej farby má vlasy.
Napríklad jedna naša ministerka má tak neupravené vlasy, ako keby doma nemala ani hrebeň :-)
 

 

Niekedy to závisí aj od životného štýlu. Môj známy mi porozprával príhodu s ministrom Langošom blahej pamäte. Vláda mala nejakú oslavu v Topoľčanoch. Obroská pijatika sa pretiahlo do skorého rána. Hostia sa už povytrácali, iba Langoš stuhol v kresle s ovisnutou hlavou a zamastenými vlasmi cez tvár. Čašníci nevedeli čo s ním. Jeden z nich sa prihovoril: Pán minister, máme vám doniesť raňajky?

Langoš sa prabral, odhrnul vlasy, pretrel oči a hovorí: Netreba.

Siahol na kôpku odpadkov, ktoré čašníci nazbierali tácky, pravou rukou vzal krajec chleba, ľavou krúžok salámy a začal jesť.
 
Hodnoť

Fuj

Choré
 

čo je choré?

že človek starne a prijíma to prirodzene a sebavedomo?
 

 

sebavedomo, kašlú na všetko, opúšťajú sa, je to hnus.
 
Hodnoť

 

Čo bolo škaredé, je škaredé aj teraz. Nechápem tie škaredé káčatká, vlastne už staré kačice. Vo mne šedivé vlasy vyvolávajú odpor, je to hnus ako špinaví a zanedbaní bezdomovci. No tých sa dá ospravedlniť, nemajú ako sa o seba postarať. Každý kto sa o seba postarať dokáže, by sa mal. Ináč by mohol mať problém so zákonom, kvôli vzbudzovaniu verejného pohoršenia.
 

taka britska kralovna, napr...

sediva ako bezdomovkyna :-)
.
p.s. dufam, ze si len ironicky...
 

 

Nie som ironický, tá má ale sto rokov, tam je to už jedno. Možno má aj Alzheimera , takže nevie akú farbu mala, či vôbec inú kedysi.:) Vlastne Brexitánia nás už nemusí zaujímať. Tam boli vždy čudní ľudia.
Som za to, aby boli ľudia pokutovaní za estetické prehrešky. Nie každý je na ne pripravený, mnohí majú z pohľadu na ne doživotnú traumu.
 

a co na to tvoj lekar?

to by malo prejst, neboj...
 

 

mám problém so škaredými ľuďmi aj vecami. Šedivý, tučný a pod. rovná sa škaredý.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Mrknem si to

A ja mám rada krásu... Tiež sa mi nepáči nevkus. Na tom by mohli mnohí ľudia popracovať, to je fakt. To ale neznamená, že budem niekomu vyčítať "škaredosť", jeho šedivé vlasy, starobu, váhu, Alzheimera či jeho chudobu.
 

 

Naše číslo musí byť nejaký holobriadok, ako Ally McBealová, ktorá ako tínedžerka hovorila, "prečo tridsiatnici už nezgegnú". Číslu prajem, aby sa dožil vysokého veku, aby na vlastnej koži okúsil správnu odpoveď na podrývačnú otázku, že kto by chcel mať 80 rokov. Ten, kto má 79.
 
Hodnoť

 

Zase to ruské vmiešavanie. Medzi toľkými slávnymi ženami slobodného sveta na prvom mieste uvedú Helen Mirren, ktorá je pôvodom ruska.
 


Už ste čítali?