SME

Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Na prvého mája hádzal po súdruhoch vajcia. Trafil a šiel sedieť do Ilavy (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

Takze hrdina... ale nic sa nezmenilo https://spravy.pravda.sk/svet/...
 

 

Nejak som vobec nepochopil, co chcel dosiahnut. Zosmiesnit sudruhov, ci zacat revoluciu alebo o co slo ? Lebo ked potom kandidoval za KSS a a o tych, co na nich hadzal vajicka tvrdi, ze su spicka, tak o co mu islo ? A teraz v USA to zaklincoval.
 

 

Chcel vyjadriť svoj názor. Ono sa to inak v tej dobe ani nedalo. Ľudia si svoje názory hovorili len medzi sebou.
 
Hodnoť

Bolševici,ŠtBáci sú slaboši

Potrebujeme viacc hrdinov. Stačí ich 91 ..z radov poslancov..Staci prijat Uznesenie/90+/ o protiistavnosti a zloč.rezimu 48-89 a zlocinnosti rež.od 89-'98 a org.cinne v trest.konani budu mat otvor.ruky v šetreni nepremlč.zlocinov proti ludskosti...strelba na h ranici,tyranie tehot.zien pri vysluchoch,rozkradanie majetkov sukr.a enigrantov StBakmi c soolupraci so sudcami atd...v ramci pravn.kvalifik.Vlastizradca..Colotka,Lenart Slapka atd.

Suto obyčajní slaboši.

Porovnajme si na strane jednej SK dr.Miladu Horakovu alias dr.Vieru Zimakovu,ktora vedomiac,že ju pošlu ZBABELO a SLABOŠSKY na 3 roky do cely s recidivistkami hrdinsky sa nepoddala KGB a ŠtB komunistickej beštialnej mašinerii v kauze Cervanova ,kde bola TYRANA a nutena KRIVO a podrazácky kryť bešt.činy KGB / školenie arabsk.teroristov /na ČSSR uzemí / a na strane druhej maturanta madarskeho poloRoma Andreja Danka s kpt. výložkami ktorý by mal sedieť minim.4 roky za poruš.list.tajomstva porušiac Trest.poriadok v paragrafe 138 odst. h písm. 1 ,dalej príslušn.čl.Ustavy o list.tajomstve AKO SA POLOROM ZBABELO SKRYVA PRED VEREJNOSTOU ZAUJAT STANOVISKO Porovnajte si Dankovu ZBABELOSŤ S HRDINSTVOM dr.Viery Zimakovej voči ŠTB a KGB !!
 

 

Toho poloroma by ste si mohli odpustiť a nešíriť tu etnickú neznášanlivosť.

Normálnemu človeku by malo stačiť, že pán Danko v parlamente porušuje Ústavu SR v článok 22 o listovom tajomstve

https://www.prezident.sk/uploa...

a zákon 321/2011 o poštových službách § 10
http://www.posta.sk/subory/562...

Menej demagógie , viacej faktov, prosím.
 

Ked fakty,tak fakty

https://zurnal.pravda.sk/spolo...

Takže koncentráky? Opäť koncentráky? Koncentráky, v ktorých za druhej svetovej vojny zahynuli milióny ľudí? Koncentráky, v ktorých ľudia trpeli a umierali na sto spôsobov, od hladu, na choroby, od bitky, týrania a mučenia, v plynových komorách?

Uplynuli sotva tri roky od skončenia vojny a sotva pol roka odvtedy, ako sa komunisti v Československu uchopili moci a dušovali sa, že nijaké represálie nebudú. Tie sa však rozpútali už niekoľko dní po víťaznom Februári. Už v marci pozatvárala Štátna tajná bezpečnosť stovky občanov. Nestačilo. Bolo potrebné kriesiť koncentráky, najväčšiu hrôzu a hanbu v dejinách. A očakávali ešte, že robotnícka trieda bude tomu tlieskať. Je ľudstvo nepoučiteľné?

Represívne orgány komunistov fungovali rýchlo a spoľahlivo. Za päť rokov, do Stalinovej a Gottwaldovej smrti, vyniesli v Československu 230 rozsudkov smrti, 100 000 odsúdili na dlhoročné tresty, 80 000 deportovali na nútené práce, trestnými jednotkami Pomocných technických práporov prešlo niekoľko desiatok tisíc takzvaných „protištátnych živlov“.

Koncentráky v Československu roky fungovali. Do plynu síce v nich neposielali, ale inak ožili v nich všetky tortúry: otrocká a životunebezpečná práca v uránových baniach a inde, hlad, bitky, týranie, neľudské podmienky. A po prepustení z nich život druhotriedneho občana bez akýchkoľvek práv.

Násilie sa často vracia k tomu, kto ho rozpútal. Slánsky, ten, ktorý predostrel návrh na zakladanie koncentrákov, koncentráku síce unikol, ale šibenici nie. Odsúdili ho za domnelé zločiny. Vlastne podobne ako tisícky a tisícky iných.

https://spravy.pravda.sk/domac...

Ako je možné,že dodnes ešet nebol parlamentom prijatý Ustavný zákon o ZLOČINNOSTI komunistic.režimu od Febr.48 - Nov.89 ?

JE ZA 5 MINUT !
 

 

Ja som vo svojom príspevku komentovala Vaše výlevy na margo pána Danka a žiadala som Vás o vecnosť. Nič iné som nekomentovala, tak nechápem celý tento Váš elaborát. A keď už sme pri tom, čo konkrétne pre to robíte ? Obrátili ste sa napríklad na nejakého svojho poslanca v parlamente s touto požiadavkou alebo len vypisujete v internetových diskusiách, ktoré nič neriešia.
 

 

Napríklad som oslovil UPN ,dalej medzivl.medz. Platformu EU svedomia a pamati aby sme spoločne požoadali prezidenta Kisku o možnej rehabilitacii dr.Viery Zimakovej ktorú považujeme ako symbol obetí komunistickej KRUTOSTI ..ja viem mnohým ludom / sudcom,prokuratorom,vyšetrovatelom / to zničí karieru ..ale nato mali myslieť vtedy ked Zimakovu tyrali resp. ju odsudzovali ešte v r.2009 !!
 

 

Čítali ste súdne materiály v prípade Cervanová alebo ste sa účastnili na súdnych jednaniach ?
 

 

K tomu aby som si dokazal urobiť vlastný logicvký a zdravý úsudok nepotrebujem čitať knihu od Petra Totha ,o ktorom v piatok Anna Remiašova / čitaj SME / pri kriźi ofic. vyhlasila že Peter Toth,ktory sa tvaril ako Remiašov priatel ho účelovo nabonzoval SIS-ke..a rozširoval o ňom,že spolupracoval s alb.mafiou...podobnosť s Tothovým kydaním na dr.Vieru Zimakovú /in Memoriam / - v jeho knihe o KC - že je deva lahkých mravov..čiste náhodná...:))
Slovom ak existuje nejaky paragraf Trest.poriadku o trest stihani osoby,ktora hrubym sposobom NEPRAVDIVO ohovara/P.Toth/ už nezijucu osobu/V.Zimakovu/ tak sem s nim !

Väz.pan dr.Jozef Šätek ako odbornik by mohol s tym paragrafom poradiť...
....len neviem ako by potom zareagoval byvaly podriadeny p.Šateka dr.Lamačka..ktory onehdá podla všetkeho vyšetroval aj pripad.zavrazdeneho kňaza Polaka,kde ako cez kopirak /s kauzou Cervanova kde zrejme krivo obvinili Nitranov a na 100% KRIVO dr.Zimakovu z učasti na tom zločine/ bol KRIVO obvineny z vraždy isty Machač ktory bol nasledne v r.92 spadnuty z vysokohorsk. chodnika v Tatrach...
....evokuje to k zasmysleniu za akych okolnosti vlastne zomiera pplk.Cervan relat.mlady v decembri 1989 !..dtto samotna dr.Viera Zimakova..v r.2009..

to nie je o tom ci to mohla dr,Ziamkova stihnut moja draha j ,ale o tom ci k sialenej 3,5 hod. ceste mala Zimakova relevantny a UVERITELNY motiv ..po celodennom padlovani,zmacana a hladna kvoli cca 70 minutam džemovania pricom si musela byt vedoma za ju este caka este strastiplnejsia cesta oproti noci..kto pricetny by takuto absurdnu torturu pidstupil človece ? Snad nie Ty ? )))
 

 

Zväčša má skutočný prínos prečítať si policajné a súdne spisy a nie knihy od publicistov , tí majú predovšetkým komerčný záujem, aby sa ich kniha dobre predávala a tomu veľa vecí prispôsobujú.
Pred časom som podala trestné oznámenie na jedného pána v istej veci a pri štúdiu policajného spisu som sa dozvedela, že pán bol už niekoľkokrát pred súdom, z toho 2 roky si odsedel na tvrdo v base a vzdelanie mal stavebnú priemyslovku , a pritom sa vydával za ing. architekta. Nevedeli to o ňom ani jeho partner v s.r.o. , ani jeho kamaráti , ktorí ma na neho odporučili.
Teraz sa na internete prezentuje ako vydavateľ so vzdelaním s umeleckej školy z Londýna a s praxou fotografa v National Geographic.
 

 

Myslíte policajné,resp. súdne spisy od vyšetrivatelov dr.Lamačku,prokuratora dr.Valašíka,resp. sudcov dr.Michalíka a dr.Klimenta ?
Ktorí unisono IGNOROVALI HOLE FAKTY,že dr.Viera Zimakova :
- priniesla na sudne pojednavanie KSudu BA v r.82 píspmné potvrdenie od Dekanatu LFUK že bola pritpmna na povinnom splave r.Hron od 6.7 - 13.7.76
- že logicky preukazovala platnosť fyzik.zakonov v =s/t ..t.j.,že po vyrazení z tabora v Hr.Dubrave 9.7.76 / cca okolo 9-tej po zbalení stanov,spacakov,matračiek atd. / / pri rychlosti cca v=5 km/hod. pri 32 km dlhej trase korytom Hrona do Revištsk.Podzáamčia vč. technic.prestavok..stravovanie,burk.prehanky / NEMOHLI vodáci doraziť do ciela skor než pred 16- tou !!..a to som to poriadne pritiahol za uši / v prospech obžaloby /..t.z.,že Zimakova zmáčana,hladna ,unavená po zastabilizovaní kanoe,vysušení stanov,spacakov,postavení stanov,nafukaní matračiek ,priprave a konzum.stravy nemohla vyraziť na stop skor než niekdey dlho po 17-tej ..+ 20 minut pešo popri koryte rieky ku hradskej ,hladnaie vhodn.miesta k stopu,10 minut čakania,nemohla nastupiť do auta skor než po 18-tej ..googlemaps hovorí o 2,5 hodiny cesty po cestach 1.tr.na Rač.Myto,čo zančí ,že o cca 3/4 na 9 stala na zastavke busu/MHD / č.39 ..kym prišel + 15 min.cesty .nemohla skor vstupiťna disko v ŠDLŠ než o 21,15 hod. a pritom už o 22,30 hod. mala disko končiť..čoby značilo naspať na hl.želn.st. a polnočným rychl.spať do ZH a odtial o cca 3/4 na 3 ráno zasa stopovať...Takuto torturu by ste dobrovolne odabslolvovala ? Ako PRÍČETNÁ ? Ako študenta mediciny ? Teda dievča s logick.a zdravým usudkom ?
Odpovedzte mi prosim !
 

 

Nemám naštudovaný ten prípad, neviem, prečo by som sa mala vyjadrovať k jednej záležitosti vytrhnutej z celkového kontextu. Nikdy som sa týmto prípadom nezaoberala a nemám v tom jasno. Nevyjadrujem sa k veciam, o ktorých nemám dostatočné informácie. Len Vy ste mi stále neodpovedali na to čo som sa chcela dozvedieť, z akých prameňov čerpáte informácie ? To ma vždy zaujíma, keď niekto s takým zanietením bojuje za nejakú vec, na čom je postavené jeho presvedčenie? Čítali ste tie spisy alebo nie ? :)
 

 

Vyhýbate sa mojej konkretnej otázke a zavádzate debatu smerom k sudnym spisom..Škoda myslel som si,že dokážete konkretne odpovedať na konkretnu otazku bez odvadzania pozornosti iným smerom...ano ,nie ste jediná..ale tým fyzikalne zakony nepreonačíte..fyzik.zakony už kedysi rešpektovali grecki myslitelia Aristoteles,Pythagoras ..potom Giordano Bruno,Franz-Jozef..až prišli bolševici...
Ja som o.i. obabslovovoval sudne pojednavanie v Nemecku kde proti mne samotnemu / bez advokata a bez tlmočníka / ZBABELO stáli a ZBABELO útočili nemeckí štatni uradníci / Zollamt / za kolaboracie sudcu ..o prokuratorovi ani nehovoriac..viem presne akej ZAKERNEJ presile musela čeliť dr.Viera Zimakova ..preto kým nebude dr.Viera Zimakova prezidento Kiskom rehabilitovaná TAK TO NEVZDAM !
 

 

Ja Vám neodpovedám na Vašu otázku, pretože sa nenechám vmanipulovať do debaty o niečom o čom nič neviem.
 

 

Vy sa dobrovolne vopred vzdávate si vytvoriť vlastný úsudok,názor na fakt,že HOCIKTO by bol ochotný 3,5 hodiny strastiplne /náhodným stopom / cestovať na nejáké -hociaké miseto,kde by strávil cca 70 minút bežnou činnosťou,ktorú može ako cez kopirák vykonávať každý večer a potom by polnočným vlakom sa presuval naspať,dokončiac svoju púť znovu stopom / o 3-ej nadranom / za účelom návratu do miesta svojho podvečerného štaru..
 

 

Tých hrdinov v parlamente asi nenájdete , v článku o tom ten pán hovorí , stále nám vládnu.
 
Hodnoť

Tak najprv boli vajcia.

Potom prisli KLUCE a snimi velka revolucia. HA HA HA.
 

Je to také súdružské,

smiať sa na vlastnej hlúposti. Však Fero?
 

ty si si ani vlastne nič

nevšimol...však?...ako náš "prepytujemô priemér...kovaný boľševik...

keby tu dodnes vládol komunista, nemal by si žiadne slobodné diskusie...napr. ako tu na tomto fóre...a možno by si čakal niekde pred drogériou na hajzlák v rade...alebo silónové pančuchy pre manželku alebo priateľku...

kašlem na "sociálne istoty" (hoci na západ od našich hraníc ich ľudia mali určite vyššie - iná kvalita života), ponúkané komunistami...pre mňa má sloboda oveľa vyššiu hodnotu...

stopficolebofico!!!

stopficolebofico!!!
 

1 2 >

Už ste čítali?