SME

Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fico a štyri prípady premiérovho obľúbeného konšpiračného prezidenta (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Keď to povedal s plk birkom, tak to platí!
Tak, ako platí výrok s (bez sarže?) Kalibejbyho- korupcia na ministerstvách neexistuje....

Hlavné, že s generál gasparko nevadí zradcovi Belovi, zitnanskej, sebejovi, kresakovi....
 
Hodnoť

T. Gašpar nakoniec odíde s hanbou.

Ešte treba pridať niečo zo včerajšej tlačovej konferencie ministra Kaliňáka a Gašpara. Na novinársku otázku T. Gašpar potvrdil, že podpísal pamflet o migrantoch z dielne Hospodárskeho klubu a jeho obsah obhajoval tvrdením, že „Chceli sme upozorniť na tému, ktorá je nanajvýš aktuálna, a v rámci témy vyvolať spoločenskú diskusiu, pretože keď sa pozrieme 70 kilometrov od Bratislavy do Viedne, tak sa konštatovalo, že migranti majú na svedomí vyše 22-tisíc trestných činov a že je tam veľmi zlá bezpečnostná situácia,“.

Po prvé, T. Gašpar klamlivo naznačil, že vo Viedni spáchali migranti 22 tisíc trestných činov čo značne zhoršuje bezpečnostnú situáciu mesta. Uvedené trestné činy neboli spáchané len na území Viedne ale v celom Rakúsku. Aj po rekordnom roku 2015, keď prišlo do Rakúska okolo 90-tisíc utečencov, rakúska polícia zaznamenala rekordne nízky počet kriminálnych činov.

Po druhé, na tento názor T. Gašpara reagoval rakúsky europoslanec Hannes Swoboda, ktorý uviedol, že „Vykresľovať Viedeň ako hlavné mesto zločinu kvôli utečencom je absolútne škandalózne a neférové. O to viac, že také slová vychádzajú z úst oficiálneho predstaviteľa. Samozrejme, že tu máme aj kriminalitu spôsobenú azylantmi, väčšinou však ide o malé zločiny, ako pouličné krádeže. Takouto neférovou rétorikou by sme tiež mohli povedať, že vďaka tomu, že Slovensko je členom EÚ a máme otvorené hranice, tak stúpla u nás kriminalita. Takéto tvrdenie by však bolo rovnako neférové ako tvrdenie slovenského policajného prezidenta.“
 

No, že by to gaspar

nedostal, sa neda povedať . Lenže toto je hrosia koza , milovníci moci a peňazí si sadli ako muchy na lep. A takáto kritika a logicky znejuca pravda je pre nich tabu. Vládne nám tu prizivnicka menšina , ale momentálne naviac nemáme . Chceli by sme , ale nemáme. To musi tu odumriet a domov sa musia vrátiť mnohí ekonomicki migranti.
 
Hodnoť

Asi by to fakt

chcelo vyjst konecne do ulic, vyniest tych smerackych skorumpovanych smradov von na ulicu a trocha sa s nimi zabavit. Preco to v Rumunsku ide a tu nie. Po takychto clankoch mam chut lyncovat.
 

No to by naozaj chcelo,

ale zatiaľ sme len dvaja :-)
 
Hodnoť

Gašpar

je taký špičkový ako Fico. Tá špička je niekde hlboko pod zemou
 
Hodnoť

akože, nie je žiadny rozdiel!

veď keď platil na trikrát, nevyskočili mu od váhy bankoviek platničky. A v tom to je! Len treba chápať vyjadrenia p.prezidenta,generála, Gašpar-a.
 
Hodnoť

Náhodou, dobrý je to policajný prezident

Čo netreba, nevyšetrí...
 

môj názor je,že

on nevyšetrí ani to, čo treba.
 


Už ste čítali?