SME
Pondelok, 4. júl, 2022 | Meniny má Prokop

Najväčší problém Smeru, ktorý úplne ignorujú (najlepšie zo SME+)

Na Slovensku chýbajú látky, ktoré zachraňujú životy. namiesto toho chytáme sobášnych podvodníkov. Výber najlepších textov zo SME+.

Ilustračné foto. (Zdroj: SME - Tibor Somogyi)
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Čislák čaká na vakcíny

Vďaka očkovaniu takéto choroby už nemali jestvovať. Čo sa však stane, ak deti vakcíny nedostanú? Zrejme sa to chystá zistiť slovenské ministerstvo zdravotníctva, pretože na Slovensku chýbajú očkovacie látky pre malé deti. Úrady však namiesto toho radšej riešia nejestvujúce hrozby.

>ČITAJ VIAC

Paríž nie je ako Brusel. Ako žije mesto po teroristických útokoch?

 Teroristické útoky v Paríži nezničili atmosféru tohto miesta. Ako sa však dnes žije Slovákom v srdci Francúzska a ako miestni obyvatelia reagujú na celú situáciu, zisťovala reportérka Sme Zuzana Kepplová.

>ČITAJ VIAC

Americký generál: Vojnu v Sýrii rozpútal diktátor Asad

Radil americkému prezidentovi, ako bojovať s Islamským štátom. John Allen je jedným z najvplyvnejších amerických generálov a Pavlovi Štrbovi v rozhovore pre SME vysvetľuje, prečo vojna v Sýrii tak skoro neskončí.

>ČITAJ VIAC

Lepšie časy sú práve teraz

Žijeme v dobrých časoch. Buďme vďační, že tu sme, a nepremrhajme to nejakým premýšľaním o tom, či zažívame najlepšie časy. Pretože zažívame.

>ČITAJ VIAC

More ho unášalo viac ako rok, aby prežil, jedol surové ryby aj korytnačky

Stroskotanec José Salvador Alvarenga dokázal to, čo nikto pred ním. V rybárskej loďke na otvorenom mori strávil neuveriteľných 438 dní. A prežil to.  

>ČITAJ VIAC

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu