Kamera odhalila, ako hráč Chelsea simuloval bolesť a smial sa pri tom

Peter Filin|6. máj 2013 o 08:40

David Luiz z londýnskej Chelsea nasimuloval bolesť, aby získal čas pre svoj tím. Rozhodca mu na to naletel a protihráča naviac vylúčil.

BRATISLAVA. Bežala 89. minúta nedeľňajšieho šlágra kola medzi Manchestrom United a londýnskou Chelsea. Hostia viedli gólom z 87. minúty 1:0 a domáci sa pochopiteľne snažili aspoň vyrovnať.

Pri rohovej záatavke hostí došlo k súboju medzi Davidom Luizom z Chelsea a domácim Rafaelom. Ten fauloval Luiza, ktorý sa snažil situáciu využiť a získať nejaký čas pre svoj tím.

Zvalil sa na zem, chytil si členok a simuloval bolesť. Kamera televízie Sky Sports ale odhalila ako sa Luiz usmieva a nič ho nebolí.

Rozhodca Webb možno aj pre toto simulovanie Rafaela vylúčil a oslabenému domácemu tímu sa už vyrovnať nepodarilo.

Domov»Futbal»Anglicko»Kamera odhalila, ako hráč Chelsea simuloval bolesť a smial sa pri tom