Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. futbalovej ligy. Niekde došlo k výmene na čele tabuľky, inde na jej chvoste.
Najvyššie víťazstvo zaznamenali Šarišské Michaľany, ktoré sa pohrali s Ľuboticami. Nadelili im osmičku.
IV. liga
Sever
Humenné – Raslavice 2:2 (1:1), G: Kovach, Janík (vl.) – Kozák, J. Tomáško, Záhradné – Sp. Podhradie 3:0 (1:0), G: Straka, Pavuk, Ivanič, Fintice – Kračúnovce 1:1 (0:1), G: Lacko – M. Mihok, Štrba – Pakostov 1:2 (0:1), G: Timura – J. Fedorko 2, V. Tatry – Medzilaborce 1:1 (0:1), G: Bača – Potoma, Šar. Michaľany – Ľubotice 8:1 (4:0), G: Olejár 2, E. Kapraľ 2, Jačišin 2, Kovalčík, Michniewicz (vl.) – Oriňák, Radvaň n/L – D. Klčovo 1:2 (1:0), G: Horvat – Shushpanov, Kudláč (vl.).
1. Šar. Michaľany 7 5 2 0 24:4 17
2. Záhradné 7 5 1 1 19:9 16
3. Raslavice 8 3 4 1 15:7 13
4. Pakostov 8 4 0 4 14:14 12
5. Radvaň n/l 6 3 2 1 12:4 11
6. D. Klčovo 7 3 2 2 14:9 11
7. Ľubotice 8 3 2 3 13:16 11
8. Kračúnovce 8 3 2 3 7:11 11
9. Medzilaborce 8 2 4 2 14:13 10
10. Sp. Podhradie 8 2 3 3 7:9 9
11. Fintice 7 2 3 2 6:10 9
12. Humenné 7 2 2 3 13:10 8
13. Zámutov 7 2 1 4 6:16 7
14. V. Tatry 7 0 3 4 4:24 3
15. Štrba 7 0 1 6 3:15 1
16. V. Mirošov (odst.) 0 0 0 0 0:0 0
Juh
Krh. Podhradie – Sobrance 1:5 (0:4), G: Almáši (z 11 m) – Bandurovych 2, Pyniasko, Kostič, Legemza, Hrabušice – Rožňava 1:1 (1:1), G: Kukura – Figúr, Medzev – Čaňa 4:2 (0:0), G: Horňák 3, Bodenlos – Tӧrӧk, Steininger, Kalša – Strážske 3:1 (0:1), G: Horňák, Krakovský ( z 11 m), Timura – Rusyn, Krompachy – V. Folkmar 1:1 (0:1), G: Rychnavský – Belej, Geča – Rudňany 4:0 (2:0), G: Tӧrӧk, Hoščuk, Buzoga, Pach, Parchovany – Maria Huta 0:1 (0:0), G: Kis.
1. Krompachy 8 6 2 0 25:2 20
2. Rožňava 8 6 2 0 24:7 20
3. Čaňa 8 6 0 2 21:14 18
4. Kalša 8 5 1 2 25:9 16
5. Medzev 8 4 3 1 20:9 15
6. Sobrance 7 4 2 1 21:5 14
7. Maria Huta 8 4 2 2 17:9 14
8. Strážske 8 4 1 3 22:15 13
9. Geča 73 7 4 0 3 18:8 12
10. V. Folkmar 8 2 3 3 16:18 9
11. Hrabušice 8 2 2 4 12:13 8
12. Rudňany 8 2 2 4 9:19 8
13. Krh. Podhradie 8 1 0 7 9:24 3
14. V. Kapušany 7 1 0 6 6:24 3
15. Parchovany 8 0 0 8 0:45 0
16. Moldava n/B 7 1 0 6 8:32 -3
V. liga
Košicko-gemerská
Gem. Hôrka – V. Ida 1:0 (1:0), G: Bodnár, ČK: Teixeira a Silva (po 2 ŽK, hostia), Koš. N. Ves – M. Ida 2:1 (2:1), G: Bujnovský, Jurek – Grác, Sokoľany – Ťahanovce 4:0 (2:0), G: Miškovič 2, Lukáč, D. Varga, Turňa n/B – Dobšiná 2:2 (0:2), G: Ribár, Svajko – M. Gelda, Greško, Perín – Čečejovce 4:1 (2:1), G: Šingovszki, Margitan, P. Vinter, Plichta – Fazekaš, TU Košice – Kokšov-Bakša 2:1 (1:0), G: Ľ. Hlivák, Brestovský – I. Stoľar, Poproč – Kechnec – zápas odložený na 15.9.2016.
1. Sokoľany 6 6 0 0 23:4 18
2. M. Ida 6 4 1 1 19:7 13
3. Poproč 5 3 2 0 18:5 11
4. Dobšiná 6 3 2 1 13:11 11
5. Kechnec 5 3 1 1 7:4 10
6. Čečejovce 6 2 3 1 7:8 9
7. Gem. Hôrka 6 2 2 2 6:8 8
8. Perín 6 2 1 3 11:13 7
9. Koš. N. Ves 6 2 1 3 9:16 7
10. Ťahanovce 6 2 0 4 10:18 6
11. Turňa n/B 6 1 2 3 10:17 5
12. TU Košice 6 1 1 4 8:13 4
13. V. Ida 6 1 0 5 7:15 3
14. Kokšov – Bakša 6 1 0 5 9:18 3
Zemplínska
Topoľany – Močarany 4:0 (0:0), G: Duška 2, Hajduk, ČK: Gros (po 2 ŽK, hostia), Poprik (hostia), Streda n/B – Kr. Chlmec 2:1 (1:0), G: Cabovský 2 (oba z 11 m) – T. Batta, Nacina Ves – Trakany 5:1 (3:0), G: Gaľo, D. Šipoš 2, J. Šipoš, Pavelko – Bálint, Čierna n/T – Lastomír 0:1 (0:0), G: Dzurjovčín, Michaľany – Vinné 5:2 (2:1), G: Haluška 2, Petrus, Čižmár, Kučera – Pešta, Andrejco, Cejkov – Petrovce n/L 2:1 (1:0), G: Dolgoš, V. Kročko – Tkáč.
1. Cejkov 6 6 0 0 24:4 18
2. Topoľany 6 5 1 0 18:3 16
3. Nacina Ves 6 4 1 1 15:6 13
4. Streda n/B 6 3 1 2 10:11 10
5. Čičarovce 5 3 0 2 11:8 9
6. Močarany 6 3 0 3 11:13 9
7. Michaľany 6 2 2 2 12:18 8
8. Petrovce n/L 6 2 1 3 15:12 7
9. Kr. Chlmec 6 2 0 4 7:12 6
10. Borša 5 1 2 2 9:12 5
11. Čierna n/B 5 1 2 2 5:9 5
12. Lastomír 5 1 1 3 5:7 4
13. Vinné 6 1 1 4 9:17 4
14. Trakany 6 0 0 6 3:22 0
Šarišská
Gaboltov – Koprivnica 1:2 (0:1), G: R. Javorský – Pavluv 2, Kendice – M. Šariš 1:3 (1:2), G: Barej – Vargovič 2, Marcinko, D. Lúka – Demjata 2:0 (2:0), G: M. Jurčišin, Matúš Vilček, ČK: Luterančík (po 2 ŽK, hostia), Čirč – Ražňany 4:2 (1:0), G: Grajzinger, Čerkala, Miko, Jacko – Kovaľ, Bilý, ČK: Durilla (po 2 ŽK, hostia), Gerlachov – V. Šariš 2:0 (1:0), G: Koscelnik (z 11 m), StachuraDubinné – Šiba 1:0 (1:0), G: Tkačik, Župčany – St. Ľubovňa 4:1 (1:1)G: Daniel Petruška, Bálint, Kravec, Dávid Petruška – Štefánik.
1. Gerlachov 6 5 1 0 25:4 16
2. M. Šariš 6 5 0 1 14:8 15
3. D. Lúka 6 4 1 1 9:3 13
4. V. Šariš 6 4 0 2 13:7 12
5. Čirč 6 3 2 1 15:0 11
6. Dubinné 6 3 1 2 11:14 10
7. Župčany 6 3 0 3 12:8 9
8. Ražňany 6 3 0 3 12:14 9
9. Demjata 6 2 1 3 9:8 7
10. St. Ľubovňa 6 2 1 3 13:13 7
11. Koprivnica 6 2 1 3 9:15 7
12. Šiba 6 1 0 5 6:18 3
13. Gaboltov 6 0 1 5 6:13 1
14. Kendice 6 0 1 5 4:23 1
Podtatranská
Poprad B – V. Lomnica 6:1 (2:1), G: Daško, Ondruš, Mičko, Pitoňák (z 11 m), Bednarčík, Konečný – Baláž, Helcmanovce – Smižany 1:2 (1:1), G: Gotsch – Schmidt, Dlugoš, Ľubica – Hranovnica 1:0 (1:0), G: Sova, Kluknava – Levoča 0:4 (0:0), G: Janečka, Kotrady, Vojtuš, Kramarčík, Kravany – Prakovce 2:2 (1:2), G: Tkáč (z 11 m), Vernarec – Chovan, Slovinský, ČK: Mihalik (po 2 ŽK, hostia), Harichovce – Sp. Belá 2:2 (0:1), G: D. Klein, P. Pukluš – Urban (vl.), Džadoň, Sp. Vlachy – Nálepkovo 0:4 (0:2), G: J. Gál, Ondrejka, Munnich, Žonda.
1. Poprad B 6 6 0 0 28:7 18
2. Levoča 6 4 1 1 17:6 13
3. Harichovce 6 3 2 1 19:11 11
4. Nálepkovo 6 3 1 2 12:6 10
5. Prakovce 6 3 1 2 12:9 10
6. Sp. Belá 6 3 1 2 13:11 10
7. Ľubica 6 3 1 2 12:11 10
8. Hranovnica 5 3 0 2 16:7 9
9. Kravany 5 2 1 2 10:9 7
10. V. Lomnica 6 2 1 3 15:17 7
11. Kluknava 6 1 1 4 6:11 4
12. Sp. Vlachy 6 1 1 4 4:19 4
13. Smižany 6 1 0 5 5:24 3
14. Helcmanovce 6 0 1 5 5:26 1
Vihorlatsko-dukelská
Kamenica n/C – Bystré 1:0 (0:0), G: S. Karnaj, Ptičie – N. Hrušov 3:1 (0:1), G: Cigán, Karas, Kohút – Palko, Ulič – Hencovce 1:6 (0:2), G: Sidor (z 11 m), G: Homoľa 2, O. Venceľ, Leškanič 3, Sačurov – Kochanovce/Brekov 1:3 (0:0), G: Štuň – Kulman, Ľ. Šimai, Dzurovčin, Sedliská – Stakčín 1:1 (0:0), G: Gaži – Štofík (z 11 m), Soľ – Jasenov 3:1 (1:1), G: Matúš Sakala, Ladomerský, Matta – Slovenskyi.
1. Soľ 6 6 0 0 20:4 18
2. Jasenov 6 5 0 1 18:9 15
3. Hencovce 5 3 2 0 15:5 11
4. Kamenica n/C 6 3 2 1 7:8 11
5. N. Hrušov 5 3 1 1 13:6 10
6. Ptičie 6 3 1 2 8:7 10
7. Kochanovce/Brekov 5 3 0 2 9:6 9
8. Stakčín 5 1 2 2 9:11 5
9. Seč. Polianka 5 1 1 3 4:9 4
10. Ulič 6 1 1 4 9:20 4
11. Sedliská 6 1 1 4 7:19 4
12. Bystré 5 0 1 4 4:8 1
13. Čierne n/T (odst.) 0 0 0 0 0:0 0
14. Sačurov 6 0 0 6 5:14 0
Ďalší program IV. a V. ligy
IV. liga
Sever, 9. kolo, 17. 9. o 15.00 hod.: Zámutov – Záhradné, 18. 9. o 15.00 hod.: Kračúnovce – Štrba, Pakostov – V. Tatry, Sp. Podhradie – Fintice, Ľubotice – Radvaň n/L, Raslavice – Šar. Michaľany, Medzilaborce – Humenné.
Juh, 9. kolo, 17. 9. o 15.00 hod.: Strážske – Medzev, Rožňava – Moldava n/B, Mária Huta – Geča, Sobrance – Hrabušice, Rudňany – Krs. Podhradie, 18. 9. o 15.00 hod.: Čaňa – Krompachy, V. Kapušany – Kalša, V. Folkmar – Parchovany.
V. liga
Košicko-gemerská
7. kolo, 18. 9. o 15.00 hod.: Dobšiná – Kechnec, V. Ida – Turňa n/B, Malá Ida – Gem. Hôrka, Kokšov Bakša – Koš. N. Ves, Ťahanovce – Slávia TU Košice, Čečejovce – Sokoľany, Poproč – Perín.
Zemplínska
7. kolo, 17. 9. o 15.30 hod.: Kr. Chlmec – Nacina Ves, 18. 9. o 15.00 hod.: Trakany – Topoľany, Lastomír – Streda n/B, Čičarovce – Michaľany, Močarany – Borša, Petrovce n/L – Čierna n/T, Vinné – Cejkov.
Vihorlatsko-dukelská
7. kolo, 18. 9. o 15.00 hod.: Bystré – Sedliská, Stakčín – Sačurov, Kochanovce – Ulič, Hencovce – Ptičie, Niž. Hrušov – Soľ, Jasenov – Seč. Polianka.
Šarišská
7. kolo, 18. 9. o 15.00 hod.: Demjata – Gerlachov, Malý Šariš – Dlhá Lúka, Veľký Šariš – Dubinné, Ražňany – Gaboltov, Koprivnica – Kendice, Šiba – Župčany, St. Ľubovňa – Čirč.
Podtatranská
7. kolo, 17. 9. o 15.00 hod.: Prakovce – Helcmanovce, o 17.00 hod.: Sp. Belá – Kluknava, 18. 9. o 15.00 hod.: Levoča – Kravany, Hranovnica – Sp. Vlachy, Smižany – Ľubica, V. Lomnica – Harichovce, Nálepkovo – Poprad B.