Jozef Petruška

Zoznam článkov autora

Séria Spišiakov bez prehry mohla pokračovať

Na Liptove bol rozhodujúci moment vylúčenie Vilkovského. 27. sep 2016, o 0:00

Dobrá séria sa skončila. Tesnou prehrou 1:2 Spišiaci na Liptove pretrhli sériu zápasov bez prehry. Najbližšie hostia doma silné FC VSS Košice.

Brankárska legenda schytala tri góly a spŕšku vulgarizmovFoto

Hrabušice sa na štvrtoligové spišské derby pripravili zodpovedne. 27. sep 2016, o 0:00

Z víkendového derby.

Vedúca dvojica nezaváhala, Jamníčania znova vonku prekvapili

O prekvapenia nie je v 6. lige SOFZ počas jesennej časti vôbec núdza. 27. sep 2016, o 0:00

Osemgólové strelecké hody. Rezerva Spišskej Novej Vsi si proti SŠM Bystrany schuti zastrieľala. Na snímke domáci Dunka zvyšuje na 5:0.

Pozrite sa, ako vyzeralo derby medzi Hrabušicami a RudňanmiFoto

Tieňom stretnutia boli vulgárni jednotlivci, ktorí pokazili dojem z celého šlágra kola. 25. sep 2016, o 14:02

Náročný a úspešný týždeň Novovešťanov

V pohári postúpili ďalej, doma nezaváhali proti Rimavskej Sobote. 20. sep 2016, o 0:00

Tri zápasy, tri víťazstvá. V majstrovskej súťaži dvakrát Novovešťania bodovali naplno, darilo sa im aj v pohárovom stretnutí.

Minútu pred koncom Letanovce a Markušovce viedli, nakoniec prehrali

Veľké veci sa diali v 7. kole najvyššej oblastnej futbalovej súťaže na Spiši. 20. sep 2016, o 0:00

Jamníčania doma opäť sklamali. Futbalisti Jamníka zvíťazili v Tepličke, aby následne doma podľahli Odorínu. Znova zvíťazili na ihrisku SNV B, aby na vlastnom trávniku utŕžili prehru 1:6 s Olcnavou.

Rudnianska kanonáda priniesla aj gólové rarity

Zo siedmich gólov strelil Jozef Mikuš až štyri. Prvý padol v 20. sekunde. 19. sep 2016, o 0:00

Rýchlo a veľa. J. Mikuš (vpravo) prepísal štatistiky klubu.

Zrušený basketbalový memoriál

Náhradou budú dva prípravné duely s Nitrou. 16. sep 2016, o 0:00

Ilustračné

Hlavný cieľ Spišiakov je zlepšiť koncovku

Začiatok prvoligovej hokejovej sezóny Novovešťanom zlepšila prvá výhra. 14. sep 2016, o 0:00

Nárast počtu gólov. Sedemgólová kanonáda proti reprezentačnej dvadsiatke.

Borošov gól bol za tri body

Novovešťania si vezú z Lipian tri body za gól v deväťdesiatej minúte. 13. sep 2016, o 0:00

Tri cenné body z ihriska súpera. Jeden presný zásah z kopačky Richarda Boroša (v bielom) stačil Novovešťanom na víťazstvo v Lipanoch.

Teplička stále čaká na prvé víťazstvo v sezóne

V šiestej lige na Spiši sa hralo šieste kolo, o zaujímavé momenty nebola núdza. 13. sep 2016, o 0:00

Jamníčania druhý raz bodovali vonku naplno. V stretnutí SNV B – Jamník (0:1) z množstva gólových šancí Jamníčanom nakoniec stačil na tri body jeden presný zásah.

Vyhodia ich zo súťaže, alebo zaplatia pokutu?

Dorastenci nenastúpili na zápas, „áčko“ zobralo Krompašanom bod. 12. sep 2016, o 0:00

Presný zásah za bod. Situácia z 8. minúty zápasu, keď kanonier Veľkého Folkmara Marián Belej hlavou poslal centrovanú loptu do siete.

Koniec jednej etapy u Vlašanov

Spišské Vlachy opäť doplatili na zahadzovanie vyložených šancí. 12. sep 2016, o 0:00

Prehra o štyri góly. V spišskom derby Vlašania proti Nálepkovu doma neuspeli. V oboch polčasoch inkasovali zhodne po dva góly.

Folkmarčania sa tešia na derby v Krompachoch

Blíži sa veľký futbalový sviatok v štvrtoligovej skupine. 10. sep 2016, o 0:00

Ilustračné.

Spišskú Novú Ves čaká derby s Prešovom

V premiérovom vystúpení novej sezóny na ľade Skalice zlomil Spišiakov rýchly gól. 9. sep 2016, o 0:00